INSTAGRAM

Instagram

2/20/2013

"zaŚPIEWAJ ! 2 "

 
 Zdjęcie by Duśka

****************************************
Cześć! Może piszę to już setny raz i może Was zanudzam, ale szkoła mnie męczy. Nie chce mi się w ogóle do niej chodzić. Żebym chociaż miała powód dla, którego miałabym ochotę do niej uczęszczać. Zaczęłam się uczyć piosenki "Lady in Red", czy jakoś tak. Bardzo ładna, polecam posłuchać. Chyba w sobotę będę miała próbę ze skrzypcami do konkursu.

****************************************

"zaŚPIEWAJ ! 2 "

Od paru dni trwa konkurs, który zorganizowałam, dzisiaj pojawia się sonda, na której można zagłosować na swojego faworyta. Ankieta zadecyduje kto wygra konkurs.
Kandydaci:

1. http://ising.pl/kinga878

2. http://ising.pl/nataliakruk

3.http://ising.pl/paulinajaroszonek

4.http://ising.pl/hippiee

5.http://ising.pl/nataliarieske

6.http://ising.pl/oliwcia707

ZACHĘCAM DO GŁOSOWANIA !!!!

**************************************

Zachęcam również do wystawiania ocen w TopLiście mojemu blogowi.


****************************************

_______________________________________________________________________
Co do ostatniego komentarza. Ciekawa jestem kto go napisał. na pewno w żadnym razie mnie nie uraził. Chciałabym tylko wytłumaczyć, iż linków do aukcji nie dodaję, bo jak widać komentarz K. zdjęcia te mają służyć jako inspiracja. Niemniej jednak, jeśli pojawi się u Was potrzeba dodawania linków do aukcji będę dodawać. Była jakiś czas temu notka z linkami do Allegro, gdy były jakieś ciekawe rzeczy. Zdjęcia "fajnych ciuszków" dodaje jako jakiś dodatek do notki, aby nie była zbyt krótka, tak jak na przykład blogi graficzne dodają przerobione obrazki. Tak, więc na koniec za jakiś czas jak skończę konkurs dodam sondę, gdzie każdy może anonimowo oddać głos za tym czy chce, aby były linki do aukcji, czy woli jak jest teraz.

                                          ****************************************
W sobotę kolejna notka, w której będą zdjęcia, które robiłam z kuzynką w czasie spaceru w niedzielę.

7 komentarzy:

 1. Nie wiem czy wysłał sie komentarz,bo rozłączył mi sie internet, pisze jeszcze raz / ja uważam, że twój blog jest idealny i żeby pozostał taki jaki jest, nie przejmuj sie opiniami innych, którzy tylko liczą, że znajdziesz im jakichś ciuch z aukcji, skoro chcą ubierać się tak jak tutaj dodajesz inspiracje, to niech sobie sami znajdują ;) / bluush

  OdpowiedzUsuń
 2. Oo, moje buty na początku notki;D


  K.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam lubię re ciuszki :D

  1. Na blogu http://emms-watson.blog.pl/ pojawiła się notka. Zapraszam!
  2. Na blogu http://hathaway-anne.blog.pl/ pojawiły się 2 notki. Zapraszam!

  3. Od dziś zapraszam na mojego twittera - https://twitter.com/watsonhathaway . To tam będzie można dowiedzieć się o nowych notkach na blogach! Wybacz, że nie będę robiła tego osobiście, ale mam tak mało czasu, że ledwie co wyrabiam (widać co ile pojawiają się notki...) Zaczęłam nową szkołę i nie dam rady. Mam jednak nadzieję, że nadal będzie Cię interesowało co dzieje się w życiu Emmy i Anne i będziesz wpadać na moje blogi :D Liczę na to. (informuję tylko te kilka blogów ze stron rodzinnych)

  4. Dalej będę komentować wasze posty :) prosiłam o informacje i mam zamiar komentować nowe notki na bieżąco :D

  OdpowiedzUsuń
 4. NN / BLUUSH :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na nową recenzję ("J.Lo" Jennifer Lopez) na http://The-Rockferry.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na nową notkę na http://hathaway-anne.blog.pl
  Zapraszam na nową notkę na http://emms-watson.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Komentarz nie miał cię urazić tylko zmotywowac do tego byś włożyła więcej pracy w swojego bloga i dodawala linki do aukcji, bo co komu ze zdjęć ciuchow których nawet nie mozna kupić w polsce... mozna tylko popatrzeć i obejść się smakiem...

  OdpowiedzUsuń