INSTAGRAM

Instagram

6/16/2013

"Something we’ll always be missing"

Hej! Co u was ciekawego słychać? Niestety notki pojawiają się rzadziej niż wcześniej, ale jest to spowodowane tylko i wyłącznie zdawaniem w szkole na lepsze oceny. Prawie w ogóle nie siedzę przed komputerem, więc nie wpadam tak często na wasze blogi, ale postaram się to chodź trochę nadrobić.
W piątek była u mnie mała posiadówka. Było strasznie fajnie, poznałam wiele osób, które są ode mnie starsze (tak byłam najmłodsza). Na początku było mi trochę niezręcznie, bo to znajomi mojej siostry, ale później się rozkręciłam i siedziałam z nowo poznanymi osobami. Zmieniłam zdanie o takim jednym, bo znałam go tylko z widzenia i wydawał się taki nie za bardzo, ale przy bliższym poznaniu zyskuje. Spałam chyba ze 3 godziny, później posprzątałam, zjadłam obiad i znowu poszłam spać, a jeszcze później pojechałam na zamek, gdzie miałam koncert.
Wykonałam z koleżanką w duecie na głosy piosenkę "You Raise Me Up"; utwór współczesny, który nie pasuje do muzyki średniowiecznej, ale się wszystkim spodobał, więc zaśpiewałyśmy. Wielu nauczycieli było z mojej szkoły na wystawie i przy okazji takim małym koncercie zespołu na zamku.
Wracając do piątku; po szkole, gdy czekała na próbę zespołu przed występem poszłam na zakupy z moją kumpelą. Kupiłam sobie dwie koszulki (czarną i czerwoną) na ramiączkach i spódniczkę kremową. Planuję kupić sobie kremowe szpilki na platformie. Już mniej więcej mam wypatrzone.
Za tydzień w niedzielę idę na koncert Lady Pank. Nie mogę się doczekać, a tak w ogóle to muszę pomyśleć w co się ubrać...

9 komentarzy:

 1. Świetnie, że występ się udał :D Jeszcze kilka dni i wakacje! Już nie mogę się doczekać :)
  NN na http://emms-watson.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. NN na http://emms-watson.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nowa recenzja na http://true-villain.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowy post na http://The-Rockferry.blog.onet.pl + konkurs

  OdpowiedzUsuń
 5. u mnie nowa notka - bluush

  OdpowiedzUsuń
 6. NN na http://emms-watson.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie zwykle jest tak, że niby kogoś przekreślamy a przy bliższym poznaniu wychodzi, że to całkiem spoko człowiek :D no i niestety bywa też odwrotnie... Też uwielbiam muzykę, ale ze śpiewem u mnie nie za bardzo, więc ograniczam się do pisania i komponowania xD Masz bardzo fajny blog i mam nadzieję, że będziesz mnie informowała o nowych postach :D

  ewka-bloguje.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Nowa notka na http://true-villain.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 9. Udanego koncertu! :)

  Może będziemy się nawzajem informować o najnowszych notkach? Proszę, napisz komentarz z odpowiedzią na http://ratowanieswiata.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń