INSTAGRAM

Instagram

4/02/2014

"Nig­dy nie przes­ta­waj się uśmie­chać, na­wet jeśli jes­teś smut­ny, po­nieważ nig­dy nie wiesz, kto może się za­kochać w twoim uśmiechu. "

Hej! Już wcześniej zaczęłam pisać notkę, ale chciałam poczekać, aż będzie po konkursie Śpiewać (po angielsku) każdy może... Przygotowałam utwór Celine Dion i Barbry Streisand Tell him. Tłumaczenie tej piosenki... Przeczytajcie. <3 Ogólnie w kategorii Liceum wystąpiło (nie chce się pomylić, ale chyba) 8 podmiotów (zespoły, klasy, soliści, duety). A ja zajęłam... 1 miejsce. :D Szczerze? Zdziwiłam się, wręcz nie dowierzałam... Gdy powiedziano kto zajął 3 miejsce, byłam pewna, że w tym roku nic nie zdobyłam (w poprzedniej edycji konkursu zajęłam 3 miejsce). Mam taką samą statuetkę, tylko z innym napisem, bo za 1 miejsce.

W niedzielę miałam koncert, o którym chyba wcześniej wspomniałam. Głównym tematem były Najstarsze Polskie Pieśni Pasyjne. Jeśli ktoś nie słyszał, może twierdzić, że taka "stara" muzyka jest nudna, kompletnie nie do słuchania i w ogóle. Niektóre utwory rzeczywiście takie mogą być, troszkę ciężkie w odbiorze, ale tak naprawdę większość utworów jest świetnych. Zależy to oczywiście od tego czy są to piosenki świeckie czy bardziej religijne. Ale tak ogólnie muzyka jest wpadająca w ucho, w większości bardzo się podoba. 
Wracając do koncertu, wyszedł bardzo dobrze, i już niedzielne popołudnie miałam wolne. 

Kolejny występ mam w piątek na wernisażu na zamku. Mamy wykonać gdzieś tak około 3 utworów, ale już współczesnych przy akompaniamencie w głównej mierze gitary. A w niedzielę kolejny występ zespołu. Postaram się po nim napisać post, bo coś ostatnio słabo z nimi na blogu. :)

Poniżej zdjęcia z Dnia Otwartego. A dokładniej wcześniej wspomniana moja mała sesyjka. Jak kiedyś nie lubiłam zdjęć, to teraz chętnie pozuję... Hmm... 
To może teraz podam strony, gdzie można zobaczyć inne zdjęcia fotografów: 
Zachęcam do polubienia na Facebooku i zapoznania się z twórczością. 


 

7 komentarzy:

 1. Gratuluję pierwszego miejsca! :D Serio musiałaś się postarać...
  Ja tam jestem przyzwyczajona do takich piosenek. Niektóre faktycznie są bardzo fajne. :)
  Jakie piękne zdjęcia. ^^
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje zajęcia 1 miejsca.Świetne zdjęcia. Chciałaś wiedzieć czy siostra Demi zamierza iść w jej ślady. Ona jeszcze nie wie co będzie robiła.
  U mnie http://demi-lovatooo.blog.pl/ NN zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Tym wieksze ci sie należą, jako że śpiewałaś piosenkę, którą wykonuja takie wielkie kobiece głosy jak Celine i barbra.

  nowa recenzja na http://The-Rockferry.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne fotki :* / bluush

  OdpowiedzUsuń
 5. NN na http://demi-lovatooo.blog.pl/ zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna jesteś :) Ale dużo masz tych koncertów, gratuluję sukcesów! ratowanieswiata.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję :) Zdjęcia świetne.Oczywiście polubię na Facebooku :) Czekam na nagrania.Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń