INSTAGRAM

Instagram

1/20/2016

Kawiarenka Nowych Mediów III - Dziennikarskie Koło Naukowe - pod Gruszą

Cześć!
    Sesja już się zbliża, a nawet rzekłabym zaczęła się. Nauki jest co nie miara. Nie mam pojęcia do czego włożyć ręce. Mam do napisania reportaż, i tekst na Media w nauczaniu Kościoła. Tak, taki mam przedmiot na uczelni. Esej z filozofii, skończony, więc już troszkę mniej. Niemniej jednak od poniedziałku egzaminy... Jest to mój pierwszy rok i za bardzo nie wiem co się spodziewać, Wszystko jest dla mnie takie nowe. Wszyscy mówią, że jest to jak matura, ale jednak stresik jest....

    Możliwe, ze tytuł postu niewiele Wam mówi. Kawiarenka Nowych Mediów, to spotkania, gdzie porusza się kilka kwestii dotyczących spraw związanych z mediami. Dzisiaj na tymże spotkaniu poruszano kwestie monitoringu mediów, czyli m.in. marketingu. Odbyła się prezentacja firmy, która tenże czynność wykonuje...


    Kolejna prezentacja dotyczyła makijażu telewizyjnego do sesji zdjęciowych. W skrócie makijaż powinien być mocny, wręcz przerysowany, by był lepiej widoczny dla obiektywu i nie został wyparty przez światło. Takie rozwiązanie nie jest dobre dla codziennego użytku, gdyż może wydawać się sztuczny. 

    Punktem wieczoru było spotkanie z Zofią Pręgowską, uzdolnioną reżyser, która już mimo młodego wieku dzięki swojemu projektowi Niewidzialne/Invisible zdobyła około 14 nagród na wielu festiwalach. 
    Oglądnęłam film i powiem szczerze, że jest świetny. Jest on o pani Krystynie, poetce, która mimo swojej niepełnosprawności pisze poezję. Jeśli będzie ten film dostępny dla wszystkich naprawdę polecam. Można się wzruszyć.     Warto wspomnieć, że film może doczeka się jednej z najważniejszych nagród filmowych. :D Miejmy nadzieję, że będzie nominacja w przyszłym roku. 

***

Zapraszam do polubienia / subskrypcji :

3 komentarze:

  1. Stresik zawsze jest przez ważnymi rzeczami do napisania. Wszystko na pewno pójdzie się dobrze. Powodzenia życzę! Ach chciałabym oglądnąć ten film, bo wydaje się być ciekawy, szkoda, że jest niedostępny.
    Pozdrawiam ciepło w ten zimny dzień (:
    calkiemzwyczajnadziewczyna.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam na http://scarlett95songs.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń